Каталог товарів

Презентація декорів нової колекції від Egger

Презентація декорів нової колекції від Egger

14.03.2024 року команда Egger провела презентацію декорів нової колекції своєї продукції для клієнтів ПП Томек.

Спікери презентації розказали про зміни у колекції 2024+, а саме як змінюються тренди і як звичні нам декори та текстури перетворються на більш сучасні, пристосовуючись до сьогодення дизайну. В однотонних декорах на зміну яскравим з’явились більш приглушені тони. Вони є більш природніми та гнучкими у поєднанні з іншими відтінками.

Колекцію доповнили розкішні металіки у новій структурі ST20, що більш наближено відтворює металеві поверхні. Такими декорами можна підкреслити вишуканість інтер’єру. 

Природність матеріалу у деревних декорах розкривається через нові структури Feelwood. Ще більше автентичності репродукції дерева у матовій текстурі Feelwood ТМ.

Pliti-1.jpg

Окрім зміни покриття стільниць, змінились формати у стільниць з глибокими та матовими текстурами, а також колекція доповнилась стільницями на основі компакт плити.

Pliti-2.jpgПісля основної частини презентації учасники мали змогу детально оглянути кожен новий декор ЛДСП у повному форматі.

Для перегляду декористики в автономному режимі компанією Egger було розроблено застосунок для телефону.

Katalog-Egger.jpg

Всі учасники презентації отримали нові каталоги продукції Egger, було проведено розіграш цінних подарунків, а на завершення - фуршет у невимушеній атмосфері.
Каталог товарів
Каталог товарів