Каталог товарів

Про компанію

Підприємство «Томек» засноване у Львові в 2001 році. З цього моменту компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник меблевої фурнітури і плитних матеріалів, а також компанія надає послуги з обробки плитних матеріалів різних видів. Підприємство «Томек» є офіційним представником в Україні великої кількості відомих брендів і торгових марок, таких як Egger, SwissKrono, Kronospan, Luxeform, Polkemic, GTV, Rejs, ABM, Zbytex, Sevrol, Thermoplast, AGTplus, Fundermax.

За 23 роки роботи підприємство «Томек» здобуло прихильність великої кількості споживачів та виробників меблів в Україні. Великий асортимент продукції, який постійно оновлюється, стабільна складська програма забезпечують постійне збільшення кількості і лояльності постійних клієнтів та лідерську позицію серед провідних підприємств-постачальників плитних матеріалів і меблевої фурнітури на український ринок. Весь доступний асортимент плитних матеріалів представлений на нашому сайті.

Поставивши собі за мету надавати найкращу якість наших послуг, підприємство стало фаворитом багатьох меблевих виробництв Львова. Ми цінуємо відданість наших постійних клієнтів та завжди раді новим. Для цього ми оновлюємо наше обладнання та додаємо у виробничі цехи нові верстати, щоб забезпечувати надання максимального спектру послуг. З усім переліком послуг та цінами можна ознайомитись у розділі «Послуги».

Компанія «Томек» відкрита до співпраці з фірмами- реалізаторами та виробниками меблів. Ми готові забезпечити високу якість нашої продукції. У Львові для Вас працює три підрозділи.

Каталог товарів
Каталог товарів