Каталог товарів

Про компанію | Томек

Підприємство «Томек» засноване у Львові в 2001 році. З цього моменту компанія зарекомендувала себе стабільною у сфері торгівлі торгівельним обладнанням, меблевої фурнітури та продажу плитних матеріалів і постформінгу. Підприємство «Томек» є офіційним представником в Україні великої кількості відомих у Європі та світі брендів і торгових марок, таких як ABM, Egger, Gamet, Swiss Krono, Swisspan, Polkemic, Luxeform, Rehau, Sevrol, GTV, Zbytex, Thermoplast.

За 19 років роботи підприємство «Томек» здобуло прихильність великої кількості підприємств та виробників меблів в Україні. Великий асортимент продукції, який постійно оновлюється, стабільна складська програма забезпечують постійне збільшення кількості і лояльності постійних клієнтів та лідерську позицію серед провідних підприємств-постачальників плитних матеріалів і меблевої фурнітури на український ринок.

Поставивши собі за мету надавати найкращу якість наших послуг, підприємство стало фаворитом багатьох меблевих виробництв Львова. Ми цінуємо відданість наших постійних клієнтів та завжди раді новим.

Компанія «Томек» відкрита до співпраці з фірмами-реалізаторами та виробниками меблів. Ми готові забезпечити високу якість нашої продукції.

Вхід
Каталог товарів
Каталог товарів